ANASAYFA>Hakkimizda

HAKKIMIZDA

Brother yenilikçi ürün anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle yüzyıldan uzun süredir seçkin bir marka olarak ün kazanmıştır.
1908’de kurulmuş bir Japon şirketi olan Brother şu anda baskı ve görüntüleme, etiketleme ve ev dikiş makinesi piyasalarında kaliteli, yenilikçi ürünler üreten lider bir markadır. Anahtar ürünler arasında, lazer yazıcılar, Çok-İşlevli Yazıcılar (MFC’ler), faks makineleri, etiket makineleri, etiket yazıcıları ve birçok ev ve sanayi tipi dikiş makinesi bulunmaktadır. Dünya çapında güvenilir bir marka olan Brother, işindeki tüm yaklaşımlarında “Müşteri Önceliğine” inanır. Brother kapsamlı çözüm önerileriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

Kurumsal Bilgi

Brother Türkiye Hakkında

Brother Türkiye Hakkında

Brother International (Gulf) FZE Türkiye İstanbul Şubesi Haziran 2003 tarihinde irtibat ofisi olarak kurulmuştur. Haziran 2009 tarihinden itibaren satış ofisi olarak satış, pazarlama ve teknik servis faaliyetlerine devam etmektedir.

TarihçeBir yüzyıldan uzun süreye yayılan zengin tarihiyle, Brother mütevazı bir geçmişten, farklılaşmış birçok uluslu şirkete dönüşmüştür. Teknolojisi ve iş aktiviteleri zamanla gelişse de, güçlü liderlik ve ürün yeniliği anlayışı Brother’ın tarihi boyunca değişmeden kalmıştır ve bugün de 1908’de olduğu kadar önemlidir.

Japon HarikasıOrtadoğu ve Türkiye’de Japon mirasının zenginliğini ve güçlü varlık bilincini artırmak için yeni firma marka bilinci oluşturma

Brother Grup’un Kurumsal Sosyal SorumluluğuBrother uzun süredir çevreye sayglı olma ve firmamız ile ilgili herkesi önemseme inancına sahiptir. Bu ilkeler Brother Grubu Küresel Şartında ele alınmış ve ve çalışanları ve paydaşları ile günlük etkileşimlerine yansımıştır.

Ödüller & TanınmaBrother’da biz, yüksek kaliteli, kullanıcı dostu, güvenilir ve uygun maliyetli ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimize üstün değer vermek için çabalıyoruz.Ürünlerimize olan inancımızdan,kalitelerinin arkasında gururla durmaktayız.Ürünlerimizin kazanmış olduğu basın ve endüstri ödülleri doğrultusunda görüşlerimiz başkaları tarafından da paylaşılmaktadır.Bu övgüler Brother’ın yenilikçilik ve endüstri liderliğinin bir kanıtıdır.

Küresel AğDünya genelindeki 16 üretim alanı (Brother Industries, Ltd’nin beş fabrikası dâhil) ve 44 ülke ve bölgedeki 51 satış alanıyla, Brother Grup müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır (Temmuz 2010’dan itibaren)