ANASAYFA>Brother özel yıl dönümü üretimi olarak Hello Kitty Ev Tipi Dikiş Makinesini tanıttı.

Özel olarak en son teknoloji ile üretilen dikiş, kapitone ve nakış makines,Hello Kitty dokunuşuyla yaratıcılık ve teknolojiyi birleştiriyor.

Dubai, 1 Ekim 2015 – Ev ve sanayi tipi dikiş makineleri alanında lider olan Brother International (Gulf) FZE, iki özel yıldönümü üretimi olan NV980K and GS2786K. NV980K model Hello Kitty ev tipi dikiş makinesini tanıttı.NV980K çok fonksiyonlu makina son yenilikler ve teknoloji ile dikiş, kapitone ve nakış özelliklerini bir araya getirmektedir.

NV980K Hello Kitty dikiş nakış makinaları Brother için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli dahili, kolay dikiş ve nakış desenleri ile birlikte satılmaktadır.Bu benzersiz desenlerin yetişkinlerden çocuklara,yorgan dikimcilerinden hobicilere,el işi severlere kadar pek çok kişiye hitap etmesi hedefleniyor.Her iki makine de Japonya’daki en son teknoloji ile donatılmış ürün geliştirme laboratuvarlarında en son yenilikleri ile Brother’ın kalitesini ve güvenilirliğini bir araya getirmiştir.

Yazdırma

“Müşterilerimiz daima kreasyonlarını kolaylıkla hayata geçierecek benzersiz desenler arıyorlar. Brother International (GULF) FZE Genel Müdürü Sayın Soichi Murakami, “sofistike ve profesyonel bir son elde etmekle birlikte Hello Kitty dikiş makineleri ile işlevselliğe eğlence eklendi.” dedi. Aynı zamanda dikiş meraklılarının projelerine yaratıcı bir boyut kazandırmaları için daha fazla faaliyet alanı sunmaktadır.”

Tüm beceri düzeyleri için tasarlanmış
NV980K ev kullanıcılarının dikiş ve nakış ihtiyaçları için ideal bir makinedir. Makinenin 100 x 100mm nakış alanı, evlerinin konforunda birden fazla dahili dekoratif dikiş ve nakış tasarımlarının tadını çıkarmak için kullanıcılara geniş bir alan sağlar.
Aynı zamanda hafif ve portatif olan NV980K, Hello Kitty hayranları ve dikiş meraklılarının seyahatlerine,sınıflarına veya aile toplantılarına makineyi getirebilmelerine olanak tanır.GS2786K geniş bir yelpazedeki dikiş tasarımları ve ve özel Hello Kitty tasarımı ile geleneksel terziliğe daha fazla eğlence ve yaratıcılık katan klasik bir dikiş makinasıdır

October 4th, 2015|