Orijinal Sarf Malzemeleri | Brother Türkiye

Brother Orijinal Sarf Malzemeleri

Neden Orijinal Brother Mürekkep ve Toner Tercih Etmelisiniz?

Brother Orijinal Sarf Malzemeleri, ilk sayfadan son sayfaya kadar hem metinler hem de resimler için temiz, keskin ve canlı renklerlede yüksek kaliteli baskılar almanız için üretilmiştir.
Brother Orijinal Sarf Malzemelerinin kullanılması cihazdaki hata riskini azaltmanın yanı sıra daha uzun makine ömrü sunmaktadır. Gereksiz onarım ve duruş sürelerini de ortadan kaldırarak zaman ve maliyet avantajı.
Orijinal olmayan sarf malzemelerinin tümü makineye zarar vermese de Brother Orijinal Sarf Malzemelerinin kullanılması tutarlı baskı kalitesini ve garantinin geçerliliğini güvence altına alır.

Brother Orijinal Sarf Malzemeleri, tüm sayfalar için aynı kalitede baskı alınması ve optimum baskı performansı sunmaktadır.

– Buyers Lab Bağımsız Testi,
Temmuz 2018

Brother Orijinal Sarf Malzemeleri, ISO/IEC 24711 ve ISO/IEC 24712 test yöntemlerine göre standart sayfa verimini karşılar ve verimliliği garanti edilir.
Brother'ın Orijinal TZe lamine etiketleri, ağ ve veri iletişim sektörlerindeki talepleri karşılamak için suya, grese, aşınmaya ve aşırı sıcaklığa karşı yüksek dayanım sunmak için titizlikle tasarlanmıştır.

Orijinal Brother Mürekkebi ya da Toneri Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Olmayan Mürekkep/Toner Kullanmanın Olası Sonuçları

icon

Leke ve Tıkanma

icon

Soluk Baskılar

icon

Ürün hasarı

icon

Geçersiz Garanti

Orijinal Olmayan Mürekkep/Toner Türleri

Muadil Mürekkep/Tonerler

Bu muadil sarf malzemeleri başka şirketler tarafından üretilmektedir ve çeşitli üretici makineleriyle çalışabilir. Sonuç olarak, Brother yazıcılar için mükemmel bir uyum sağlamazlar ve makinenize zarar verebilir veya düşük kalitede yazdırabilirler.

Sahte Mürekkep/Tonerler

Genelde ucuz ya da indirimli olarak pazarlanan bu ürünler orijinal Brother ürünleri gibi görünecek şekilde üretilmiş sahte sarf malzemeleridir. Kötü üretilmiş bu ürünleri kullanmak kötü baskıya almanıza ya da makine hasarına sebep olabilir.

Sathe olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Müşterilerimize %100 orijinal Brother ürünlerini sağlamak hep birincil önceliğimiz olmuştur. Sizler de yakın zamanda sahte bir ürünle karşılaştıysanız, korsanlıkla mücadelemizde bize yardımcı olun ve derhal bildirin.