Ev Tipi Etiket Yazıcılar

El işleri, hediyeler ve hatta ev düzenleme için tarz sahibi ve şık etiketler oluşturmanın yeni yolu

El işleri, hediyeler ve ev organizasyonu için şık etiketler veya şeritler oluşturmanın yeni yollarına göz atın. Düğünler, etkinlikler veözel günler için hazırlıklarınızda, Brother P-touch etiket yazıcılarının etiketlemeyi nasıl basit ve keyifli hale getirdiğini keşfedin.


Düğünler
Özel gününüz söz konusu olduğunda, hiçbir şey kişiselleştirme kadar güzel bir dokunuş katamaz. P-touch Etiket yazıcısı ve desenli bantlar ile düğününüzü hayal ettiğiniz görsel dünyaya göre kişiselleştirebilirsiniz. Masa kartlarında, broşlara ve hatta düğün hediyelerine kadar, P-touch Etiket etiket yazıcıları ile hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Organizasyonlar
Etkinlik ne olursa olsun P-touch etiket yazıcınız elinizin altında bulunsun. Çeşitli şerit ve kurdele seçenekleri ve kullanımı kolay iPrint&Label uygulamasıyla etiketlerinizi önceden veya etkinlik alanında dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz. P-touch etiket yazıcı ile pasta bayraklarından hediyelere ve hatta kimlik kartları ve isimliklere kadar çok sayıda yaratıcı seçeneğe sahipsiniz.

Yılbaşı ve Özel Günler
Yılbaşı döneminde hediyelerinize, kartlarınıza ve akşam yemeği partilerinize kişisel ve renkli dokunuşlar yapın. Özel günlerdeki planlarınız için hediye paketlerinden kartlara ve hatta isim yerleri veya masa planlarına kadar kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Ev Düzenlemeleri
Evdeki her şeyi takip etmek her zaman kolay değildir; özellikle de yoğun bir yaşamınız varsa. Brother P-touch etiket yazıcı, yaşamınızı düzenlemenizi kolaylaştırarak daha önemli işlere vakit bırakır. Yiyecek etiketlemeden depolama kutularına, önemli belgelerden okul üniformalarına... Uygulama ne olursa olsun P-touch etiket yazıcınız yanınızda bulunsun.

Okul Kimliği
Ütülenebilir kumaş kurdeleden, dayanıklı lamine şeritlere, Brother P-touch etiket yazıcıyla okul üniformalarını ve ekipmanını kolayca etiketleyebilir ve takip edebilirsiniz. Lamine şeritler, bulaşık makinesindeki ısıya dayanıklıdır. Kumaş şeritler ise çamaşır makinesinde defalarca yıkanabilir.

Bahçe Etiketlemeleri
Dayanıklı, lamine, renk kodlu etiketler tüm bahçe etiketleme ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Ücretsiz iPrint&Label uygulamasını kullanarak evin her yerinde dilediğiniz anda kendi etiketlerinizi oluşturabilirsiniz. Brother'ın TZe etiketleri, aşırı koşullarda test edilmiştir; en aşırı sıcaklıklara, suya ve solmaya karşı dayanıklıdır

Brother iPrint&Label Uygulaması

P-touch iPrint&Label uygulaması, özel etiketler ve kurdeleler hazırlamayı eğlenceli, pratik ve hızlı bir hale getirir. Etiketler için önceden tasarlanmış şablonlar arasından seçim yapın veya yaratıcılığınızı sergileyip emojiler, çok sayıda yazı tipi ve kenarlar kullanarak sıfırdan kendi etiketlerinizi hazırlayın.

 

Etiketler ve Şeritler

P-touch etiket yazıcıları farklı tasarımlarda çok çeşitli bant ve şeritlere sahiptir. Tasarımınız, renk paletiniz veya projeniz ne olursa olsun size uygun bir Brother etiketlerini kullanabilirsiniz.

Tüm etiket yazıcılarını görüntüleyin Hepsini Gör