Elektrik ve Network
Altyapısı

Elektrikçiler ve network altyapısına özel etiketleme yelpazemiz, sahadaki hayatınızı kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Elektrikçi ve Network Altyapısı için Etiket Yazıcı

Etiketleme için 6 önemli sebep

Etiket Yazıcı - Tanımlamalar
Tanımlamalar

Çalışma ve envanterlerinizi anlaşılır ve doğru şekilde etiketleyin. Brother P-touch, kablo ve tel tanımlamaları, sigorta kutuları, bağlantı ve dağıtım panoları için uzun ömürlü ve ideal çözümlerdir.

Ayrıca etiketleme yapabileceğiniz alanlar: Tehlike ve uyarı işaretleri, elektrik ve diğer tesisat kanalları

Firmanızı görünür hale getirmek için iletişim bilgilerinizi (PT-E550WVP'deki şirket logosu dahil) içeren etiketler de oluşturabilirsiniz.

Etiket Yazıcı - Bağlantı
Bağlantı

Kablonun her bir ucuna bir Brother dayanıklı etiketi yapıştırarak kabloların kurulumunu basitleştirin. Bu, bağlantıların doğru şekilde yapılmasını sağlamaya yardımcı olur. Herhangi bir problem anında hatayı tespit etmek ve sorunu gidermek için harcanan süreyi en aza indirir.

P-touch etiket yazıcınızla oluşturduğunuz etiketlerin okunaklı olacağından ve yıllarca yapıştırdığınız yerde kalacağından emin olabilirsiniz.

Etiket Yazıcı - Uyumluluk
Uyumluluk

Apple ve Android cihazlar için Cable Label Tool uygulamasıyla birlikte Brother P-touch PT-E550WVP, elektrikçiler için büyük bir ihtiyaç olan tanımlama ve işaretleme etiketlerinin hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulmasını sağlıyor.

Güçlü yapışkan bantlarımız Underwriters Laboratories UL-969 standartlarını karşılarken, ısıyla daralan tüp bantlarımız UL-224 standartlarını karşılar.

Etiket Yazıcı - Bakım
Bakım

Elektrik kabloları, teller, kablo kanalları ve panoların etiketlenmesi bakım ve test süreçlerinde işinizi kolaylaştırarak hızlı ve doğru iş akışları oluşturmanızı sağlar.

Etiket Yazıcı - Tehlike
Tehlike

Tehlikelerin tanımlanması ve uygun şekilde işaretllenmesi çok önemlidir. 24 mm'lik geniş bant ölçüsüne sahip P-touch PT-E550WVP, okunması kolay metinler üretir ve sarı veya kırmızı renkli bant kullanarak görünürlüğü yüksek baskılar oluşturur.

Etiket Yazıcı - Bilgilendirme
Güvenlik Bilgilendirmeleri

Talep üzerine, nerede ve ne zaman gerekirse, kolayca görülebilen genel uyarı işaretleri yazdırın. Brother flüoresan sarı ve turuncu etiketler, potansiyel tehlike uyarıları için etkili şekilde kullanılabilir.

Kablo işaretleme için bantlar

Elektrik kabloları ve tellerin doğru tanımlanmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız.
Bu nedenle, kablo işaretlemesi için dört farklı türde bant geliştirdik:
Label Printer - Flexible ID Tape
Flexible Kimlik Bandı (TZe-FX serisi)

Güvenilir bir tanımlama gerektiren elektrik bağlantıları, ağ altyapısı, pano üreticileri ve diğer endüstriler için geliştirilen bu bant, zamanla soyulabilen silindir şeklindeki öğeleri işaretlemek için güvenle kullanılır.

  • Çapı 3 mm veya daha fazla olan kabloları sarmak için.
  • Çapı 3 mm veya daha fazla olan kabloların çevresinde bayrak etiketi olarak kullanın.

Etiket Yazıcı - Kendinden Laminasyonlu Bant
Kendinden Laminasyonlu Bant (TZe-SL serisi)

Baskı sırasında etiketin tamamına uygulanan koruyucu kaplama, CAT5E'yi ve hatta daha kalın CAT6A ağ kablolarını sararak etiket üzerindeki metin için ekstra koruma sağlar.

  • Çapı 3 mm ila 6,6 mm olan kablolar için 24 mm etiket genişliği kullanın.
  • Çapı 3 mm ila 10,4 mm olan kablolar için 36 mm etiket genişliği kullanın.

Etiket Yazıcı - Hazır Kalıplı Bayrak Etiket
Hazır Kalıplı Bayrak Etiket (FLe serisi)

Küçük çaplı kablolar tasarlanmış etiket türü, network endüstrisinde fiber optik kablo tanımlaması için idealdir. Etiket önceden kesilmiştir ve yazdırıldıktan sonra sonra uzun "kuyruk" etiketin etrafına yerleştirilebilir. Kablo ve etiket, etiketi yerine kilitlemek için basitçe kuyruğun üzerine katlanmıştır.

  • 2,0 ile 8,0 mm çapındaki kablolar için.

Etiket Yazıcı - Isıyla Daralan Tüp
Heat Shrink Tube (HSe series)

Yapışkan olmayan bu etiket tipi, şerit kasetinde düz bir tüp olarak saklanan özel bir malzemeden yapılmıştır. Basıldıktan sonra tüp açılır ve bir kablo veya konektör üzerinden geçirilir. Isıtıldıktan sonra tüp, kablo veya konektörün şeklini alarak orijinal genişliğinin yaklaşık yarısına kadar daralır.

  • Kablo ve sonlandırma konektörlerinin tanımlanması için.

İş çözümleri

Etiket Yazıcı - İşiniz için tasarlanmış etiketler
Etiket Yazıcı - Düzenlemelere uygun
İş Akışınız ile Uyumlu

Etiket yazıcılarımız uzun ömürlü etiketleme yapmanızın yanı sıra takip edilebilir, düzenli envanterler oluşturmanızı da sağlar. Amiral gemisi PT-E550WVP etiket yazıcımız, basit tanımlama etiketleri veya daha ayrıntılı uyarı ve yönlendirmeler için en ideal çözümdür.

Verimliliğiniz için tasarlandı İstediğiniz zaman yazdırmaya hazır olan bu modeller, sahada çalışmak için mükemmeldir. PT-E550WVP modeli, Mobile Cable Label Tool uygulamamızı kullanarak doğrudan akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yazdırmanıza bile olanak tanır.

Geliştirilmiş özellikler Yerinde etiketlemeyi olabildiğince hızlı ve kolay hale getirin. Yüksek baskı hızları, etiket önizleme ve dizüstü bilgisayarınıza kablolu/kablosuz bağlantı*.

Etiket Yazıcı - Düzenlemelere uygun
Etiket Yazıcı - Brother Mobile Cable Lable Tool uygulaması
Etiket Yazıcı - İşiniz için tasarlanmış etiketler
İşiniz için tasarlanmış etiketler
6 mm'den 36 mm'ye kadar sektör lideri etiketler, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en en zorlu ortamlarda test edilmiştir.

  • Dayanıklı lamine teknolojili TZe bantlar
  • En zorlu ortamlarda %50 daha fazla dayanıklılığa sahip güçlü yapışkan bantlar
  • Tellerin ve kabloların etrafını güvenli bir şekilde saran yüksek kaliteli, esnek bantlar
  • Kablo tanımlaması için ısıyla daralan makaronlar**


Tamamen özelleştirilebilir metinlerden ve dahili sektörel sembol ve şablonlardan yararlanın - ayrıca şirket logonuzu ve iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.**
Etiket Yazıcı - Yönetmeliklere uygun
Etiket Yazıcı - Brother iLink&Label uygulaması
Etiket Yazıcı - Brother Mobile Cable Label Tool uygulaması
Brother Mobile Cable Label Tool uygulaması

Ön yüzler, kablolar ve network ekipmanı için doğrudan akıllı telefonunuzda etiketler oluşturun ve bunları kablosuz olarak yazıcınıza yazdırın.PT-E550WVP, PT-P900W, PT-P950NW or PT-E850TKWLI label printers.

Bu ücretsiz uygulama, süreci hızlı ve basit hale getirmek için özel şablonlara sahiptir.

Label Printer - Compliant with regulations
Etiket Yazıcı - Düzenlemelere uygun
Etiket Yazıcı - Brother iLink&Label uygulaması
Brother iLink&Label app

Fluke Networks Linkware Live projelerinize bağlanın, gerekli kabloyu seçip indirin ve ardından bilgisayarınıza yazdırın.PT-E550WVP etiket yazıcı.

Brother iLink&Label uygulaması zamandan tasarruf sağlar, yazım hatalarını ortadan kaldırır ve kablolarınızın her seferinde doğru şekilde etiketlenmesini sağlar.

Etiket Yazıcı - Düzenlemelere uygun