Ofis için Etiketleme Çözümleri| Brother Turkiye
hamburger icon

Çalışma Alanları için Etiket Yazıcılar

Ofisinizdeki dosyaları, önemli dokümanları ve rafları etiketlemek için dayanıklı ve düşük maliyetli etikerlerden faydalanarak çalışma alanlarınızı daha düzenli ve verimli hale getirebilirsiniz.

Ofiste etiketleme uzmanı


Brother, ofisteki tüm etiketleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli etiketler üreten çok geniş bir yazıcı yelpazesine sahiptir. Ayrıca çok çeşitli etiket şeridi ve rulo seçenekleriyle, hem siz hem de çalışma arkadaşlarınız için vazgeçilmezi olacak!  • P-touch etiket yazıcılar, çeşitli renkler ve malzemelerde 36 mm'ye varan genişlikleriyle son derece dayanıklı etiketlerdir.
  • QL etiket yazıcılar, 105 mm'ye kadar (4 inç) genişliğe sahip düşük maliyetli ideal çözümlerdir.
Envanter Yönetimi

Çalışma alanlarınızdaki envanter ve demirbaş yönetimi için etkili çözümle sunan P-touch lamine etiketler ile tanışın. P-touch etiket makinesiyle seri numaralı ve barkodlu etiketler oluşturarak güvenlik ve takibi kolaylaştırın

Ofisinizi Düzenleyin

Önemli doküman bilgilerinin elinizin altında olması verimlilik için önemlidir. Ofisinizdeki eşyaları etiketlemek önemli bilgileri ve eşyaları pratik şekilde bulmanızı sağlar. Örneğin:

  • Dosyalar ve klasörler
  • IT ekipmanları ve diğer envanterler
  • Demirbaş
  • Depolama ve arşiv

Etkinlik ve Ziyaretçi Yönetimi için Çözümler


Ziyaretçilerinizin üzerinde ilk andan itibaren profesyonel bir izlenim oluşturun. Çok hızlı ve kolay giriş yapmak, bilgileri kablosuz olarak yüksek kaliteli bir rozete yazdırmak* için lider ziyaretçi yönetimi yazılımına sahip Brother QL etiket yazıcısı en ideal çözüm.

Ziyaretçi verisini rahatça dijital ve güvenli hale getirin; el yazısı kayıtlar yerine özel olarak tasarlanan profesyonel bir yazılım kullanın. Markanızı ve logonuzu sergileyen tam anlamıyla özelleştirilmiş etiketler oluşturun.

*Yalnızaca QL-820NWB